wyszukiwarka
 


v

 

Dane kontaktowe

ABIGAL Nieruchomości

ul. Wojska Polskiego 8
85-171 Bydgoszcz

tel.: 504 199 995


email: biuro@nieruchomosci-abigal.pl

O firmie

A | A | A

Jesteśmy doświadczoną firmą, działającą na rynku nieruchomości od 2001 roku. Prowadzimy pośrednictwo nieruchomości w Bydgoszczy w zakresie sprzedaży; domy, mieszkania, działki i grunty oraz nieruchomości komercyjne. Stanowimy młody i zgrany zespół. Zatrudnieni w naszej firmie agenci i pośrednicy spełniają wszystkie warunki wynikające z obowiązujących przepisów dotyczących gospodarki nieruchomościami.

Podnosząc swoje kwalifikacje i umiejętności zawodowe bierzemy udział w szkoleniach i konferencjach. Klienci naszej firmy mogą liczyć na fachową pomoc w zakresie oferowanych przez nas usług agencji nieruchomości. Współpracujemy także z bankami przy udzielaniu kredytów mieszkaniowych, kredytów hipotecznych i pożyczek. 

Do każdej powierzonej nam sprawy podchodzimy bardzo profesjonalnie. Firma nasza łączy tradycję z nowoczesnością. W działaniach naszych mających na celu jak najlepsze obsłużenie klienta wykorzystujemy najnowszą technologię, nowoczesne systemy komputerowe, fotografię cyfrowa i internet. Jesteśmy otwarci na nowe propozycje współpracy mając na myśli jak najlepsze i jak najszybsze zapewnienie satysfakcji klientom. Polecamy szczególnie nieruchomości; mieszkania Bydgoszcz, domy Bydgoszcz i okolice.  Wartością dla nas jest nie tylko otrzymane honorarium za usługę lecz przede wszystkim zadowolenie klienta.

Wszelkie podane przez Pośrednika informacje nie są ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego

Przejdź do góry strony